english romana magyar
sediu.jpg
Login
Reifen Trade

RO-6733035
410553 Oradea , Bihor

Str.Clujului nr.304

Call Center 0259-456789      reifentrade@reifentrade.ro


 
0745-585896 - Cosmin Bursasiu  - Manager
cosmin.bursasiu@reifentrade.ro

0742-077377 - Delia Bursasiu     - Director Economic
delia.bursasiu@reifentrade.ro

0751-212313 - Elena Silaghi       - Director Financiar
elena.silaghi@reifentrade.ro

0749-223242 - Gheorghe Pasca   - Director Achizitii
gheorghe.pasca@reifentrade.ro

0751-020143 - Bota Ramona      - Director Marketing
ramona.bota@reifentrade.ro

0751-020144 - Cristina Mihai      - Director Comercial
cristina.mihai@reifentrade.ro

0747-223242 - Hamza Claudiu    - Manager Vanzari Zonal
claudiu.hamza@reifentrade.ro

0752-135666 - Radu Baba          - Manager Vanzari Zonal
radu.baba@reifentrade.ro

0722-223242 - Eugen Silaghi      - Manager Vanzari Zonal
eugen.silaghi@reifentrade.ro

0751-352109 - Adrian Rujea       - Manager Vanzari Zonal
adrian.rujea@reifentrade.ro
 
0745-665128 - Kun Kuty Janos    - Director Magazin
kunkuty.janos@reifentrade.ro


Bun venit![Autentificare]

Introduceti


(ex:1956515)
Reifen Trade

RO-6733035
410553 Oradea , Bihor

Str.Clujului nr.304

Call Center 0259-456789      reifentrade@reifentrade.ro


 
0745-585896 - Cosmin Bursasiu  - Manager
cosmin.bursasiu@reifentrade.ro

0742-077377 - Delia Bursasiu     - Director Economic
delia.bursasiu@reifentrade.ro

0751-212313 - Elena Silaghi       - Director Financiar
elena.silaghi@reifentrade.ro

0749-223242 - Gheorghe Pasca   - Director Achizitii
gheorghe.pasca@reifentrade.ro

0751-020143 - Bota Ramona      - Director Marketing
ramona.bota@reifentrade.ro

0751-020144 - Cristina Mihai      - Director Comercial
cristina.mihai@reifentrade.ro

0747-223242 - Hamza Claudiu    - Manager Vanzari Zonal
claudiu.hamza@reifentrade.ro

0752-135666 - Radu Baba          - Manager Vanzari Zonal
radu.baba@reifentrade.ro

0722-223242 - Eugen Silaghi      - Manager Vanzari Zonal
eugen.silaghi@reifentrade.ro

0751-352109 - Adrian Rujea       - Manager Vanzari Zonal
adrian.rujea@reifentrade.ro
 
0745-665128 - Kun Kuty Janos    - Director Magazin
kunkuty.janos@reifentrade.ro